Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: settings
be: налады

en: Update
be: Абнавіць

en: Create
be: Стварыць

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: About
be: Аб
