Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: About
bo: གསལ་བཤད
