Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: settings
de: Einstellungen

en: Update
de: Aktualisieren

en: Create
de: Erstellen

en: Widget settings
de: Steuerelementeinstellungen

en: Notifications
de: Benachrichtigungen

en: Unread
de: Ungelesen

en: Clear All
de: Alles entfernen

en: Read
de: Gelesen

en: Notification Message
de: Benachrichtigungstext

en: About
de: Über

en: Admin settings
de: Administrator Einstellungen
