Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Create
el: Δημιουργία

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: About
el: Περί
