Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: settings
es: configuración

en: Update
es: Actualizar

en: Create
es: Crear

en: Widget settings
es: Configuración de Widget

en: Notifications
es: Avisos

en: Unread
es: Sin leer

en: Clear All
es: Limpiar todo

en: Read
es: Leido(s)

en: About
es: Acerca de

en: Admin settings
es: Opciones de administración

en: Notification ID
es: ID de notificación
