Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: settings
ja: 設定

en: Update
ja: 更新

en: Create
ja: 作成

en: Notifications
ja: 通知

en: About
ja: アバウト

en: Admin settings
ja: 管理者の設定
