Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: settings
jv: setelan

en: Update
jv: Dianyari

en: Create
jv: Gawé

en: About
jv: Ngenani
