Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Clear All
kn: ಎಲ್ಲವನ್ನೂ ಅಳಿಸು

en: Read
kn: ಓದು

en: About
kn: ಕುರಿತು
