Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: settings
lt: nustatymai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Create
lt: Kurti

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: About
lt: Apie

en: Admin settings
lt: Administratoriaus nuostatos
