Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: settings
nl: instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Create
nl: Aanmaken

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Unread
nl: Ongelezen

en: Clear All
nl: Alles legen

en: Read
nl: Gelezen

en: About
nl: Over

en: Admin settings
nl: Beheerderinstellingen
