Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: settings
oc: paramètres

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Create
oc: Crear

en: Notifications
oc: Notificacions

en: About
oc: A prepaus
