Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: settings
te: అమరికలు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Create
te: సృష్టించు

en: About
te: గురించి
