Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Create
th: สร้าง

en: Read
th: อ่าน

en: About
th: เกี่ยวกับ
