Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: settings
tr: ayarlar

en: Update
tr: Güncelle

en: Create
tr: Oluştur

en: Widget settings
tr: Arayüz nesnesi (widget) ayarları

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Clear All
tr: Tümünü temizle

en: About
tr: Hakkında
