Notifications widget (2.0.0-alpha9) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: settings
ca: paràmetres

en: Update
ca: Actualitza

en: Create
ca: Crea

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Notifications
ca: Notificacions

en: About
ca: Detalls

en: Admin settings
ca: Paràmetres de l'administrador
