Notifications widget (2.0.0-alpha9) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: settings
et: sätted

en: Update
et: Uuenda

en: Create
et: Loo

en: Notifications
et: Teated

en: About
et: Programmist

en: Admin settings
et: Haldamise seaded
