Notifications widget (2.0.0-alpha9) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: settings
eu: ezarpenak

en: Update
eu: Eguneratu

en: Create
eu: Sortu

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: About
eu: (r)i buruz
