Notifications widget (2.0.0-alpha9) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Create
hi: बनाएँ

en: About
hi: के बारे में
