Notifications widget (2.0.0-alpha9) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: settings
is: stillingar

en: Update
is: Uppfæra

en: Create
is: Stofna

en: Clear All
is: Hreinsa allt

en: About
is: Um
