Notifications widget (2.0.0-alpha9) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: settings
fa: تنظیمات

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Create
fa: ایجاد

en: About
fa: درباره
