Notifications widget (2.0.0-alpha9) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: settings
pt: Configurações

en: Update
pt: Atualizar

en: Create
pt: Criar

en: About
pt: Sobre
