Notifications widget (2.0.0-alpha9) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: settings
ro: setări

en: Update
ro: Actualizare

en: Create
ro: Crează

en: Notifications
ro: Notificări

en: About
ro: Despre
