Notifications widget (2.0.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: settings
sk: nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: About
sk: Informácie o

en: Admin settings
sk: Administrátorské nastavenia
