Notifications widget (2.0.0-alpha9) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: settings
sq: rregullimet

en: Update
sq: Rifresko

en: Create
sq: Krijo

en: About
sq: Informacione
