Notifications widget (2.0.0-alpha9) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: settings
sv: inställningar

en: Update
sv: Uppdatera

en: Create
sv: Skapa

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: About
sv: Om

en: Admin settings
sv: Inställningar för administratör
