Notifications widget (2.0.0-alpha9) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: settings
ta: அமைப்புகளை

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: About
ta: பற்றி
