Notify (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: List of users
mn: Хэрэглэгчдийн жагсаалт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: Mail
mn: Шуудан

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: 1 comment | @count comments
mn[0]: 1 сэтгэгдэл
mn[1]: @count сэтгэгдэлүүд

en: 1 new comment | @count new comments
mn[0]: 1 шинэ сэтгэгдэл
    @count шинэ сэтгэгдэл
mn[1]: @count шинэ сэтгэгдэлүүд
