Notify (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Never
sl: Nikoli

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Users
sl: Uporabniki

en: 1 comment | @count comments
sl[0]: @count komentar
sl[1]: @count komentarja
sl[2]: @count komentarji
sl[3]: @count komentarjev

en: 1 new comment | @count new comments
sl[0]: 1 nov komentar
sl[1]: @count nova komentarja
sl[2]: @count novi komentarji
sl[3]: @count novih komentarjev

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov
