Notify (2.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: List of users
af: Lys van gebruikers

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: Mail
af: E-pos

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Never
af: Nooit

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Users
af: Gebruikers

en: 1 comment | @count comments
af[0]: 1 kommentaar
af[1]: @count kommentare

en: 1 new comment | @count new comments
af[0]: 1 nuwe kommentaar
af[1]: @count nuwe kommentare

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers
