Notify (2.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: Mail
cs: E-mail

en: Default Settings
cs: Výchozí nastavení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Never
cs: Nikdy

en: Comment
cs: Komentář

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Users
cs: Uživatelé

en: 1 comment | @count comments
cs[0]: @count komentář
cs[1]: @count komentáře
cs[2]: @count komentářů

en: 1 new comment | @count new comments
cs[0]: @count nový komentář
cs[1]: @count nové komentáře
cs[2]: @count nových komentářů

en: Skip
cs: Přeskočit

en: 1 user | @count users
cs[0]: @count uživatel
cs[1]: @count uživatelé
cs[2]: @count uživatelů

en: E-mail notification settings
cs: Nastavení oznámení e-mailem

en: Notify
cs: Oznámení

en: E-mail Address
cs: E-mailová adresa

en: Receive e-mail notifications
cs: Přijímat e-maily s oznámeními

en: Nothing
cs: Nic

en: Receive email notifications
cs: Dostávat upozornění e-mailem
