Notify (2.0.0-alpha2) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Comment
fy: Reaksje

en: Users
fy: Brûkers
