Notify (2.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: List of users
nl: Lijst van gebruikers

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Mail
nl: E-mail

en: Default Settings
nl: Standaardinstellingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Never
nl: Nooit

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Users
nl: Gebruikers

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: 1 new comment | @count new comments
nl[0]: 1 nieuwe reactie
nl[1]: @count nieuwe reacties

en: Skip
nl: Overslaan

en: 1 user | @count users
nl[0]: 1 gebruiker
nl[1]: @count gebruikers

en: E-mail notification settings
nl: Instellingen e-mailmeldingen

en: 1 new post | @count new posts
nl[0]: 1 nieuw bericht
nl[1]: @count nieuwe berichten

en: Notify
nl: Notificatie

en: Queue
nl: Wachtrij

en: E-mail Address
nl: E-mailadres

en: Notify Users
nl: Gebruikers informeren

en: Receive e-mail notifications
nl: E-mailberichten ontvangen

en: Nothing
nl: Niets

en: Receive email notifications
nl: E-mailnotificaties ontvangen
