Notify (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: List of users
nn: Liste over brukarar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Never
nn: Aldri

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Users
nn: Brukarar

en: 1 comment | @count comments
nn[0]: 1 kommentar
nn[1]: @count kommentarar

en: 1 new comment | @count new comments
nn[0]: 1 ny kommentar
nn[1]: @count nye kommentarar

en: 1 user | @count users
nn[0]: 1 brukar
nn[1]: @count brukarar

en: Receive e-mail notifications
nn: Motta varsel på e-post
