Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Background
oc: Rèireplan

en: Display
oc: Afichatge

en: End Date
oc: Data de fin

en: Other
oc: Autre

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Style
oc: Estil

en: All pages
oc: Totas las paginas

en: Page Top
oc: Naut de pagina
