Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Text Color
ca: Color del text

en: Background
ca: Fons

en: Display
ca: Visualització

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Other
ca: Altres

en: Front page
ca: Portada

en: Style
ca: Estil
