Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Message
fa: پیغام

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Background
fa: زمینه

en: URL
fa: نشانی

en: Display
fa: نمایش

en: Other
fa: ساير

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Style
fa: سبک
