Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Message
ja: メッセージ

en: - None -
ja: - なし -

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Text Color
ja: 文字色

en: Background
ja: 背景

en: Display
ja: 表示

en: Other
ja: その他

en: Front page
ja: フロントページ

en: Style
ja: スタイル
