Notify Bar (8.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Background
ug: تەگلىك

en: URL
ug: ئادرېس

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Other
ug: باشقا

en: Front page
ug: باش بەت
