Notify Bar (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Other
kk: Басқа

en: Front page
kk: Басты бет
