Notify log (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: error
bn: ত্রুটি

en: warning
bn: সতর্কীকরণ

en: debug
bn: ডিবাগ

en: info
bn: তথ্য
