Notify log (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: error
el: σφάλμα

en: warning
el: προειδοποίηση

en: critical
el: κρίσιμο

en: debug
el: αποσφαλμάτωση

en: info
el: πληροφορία

en: notice
el: ειδοποίηση

en: alert
el: συναγερμός

en: emergency
el: επείγον
