Notify log (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: error
eu: errorea

en: warning
eu: abisua

en: critical
eu: larria

en: debug
eu: arazketa

en: notice
eu: oharra

en: alert
eu: erne

en: emergency
eu: larrialdia
