Notify log (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: error
gu: ભુલ

en: warning
gu: ચેતવણી

en: critical
gu: ગંભીર

en: info
gu: માહિતી

en: notice
gu: ખુલાસો

en: alert
gu: ચેતવણી

en: emergency
gu: કટોકટી
