Notify log (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: error
he: שגיאות

en: warning
he: אזהרות

en: critical
he: קריטי

en: debug
he: איתור באגים

en: info
he: מידע

en: notice
he: הודעה

en: alert
he: התראה

en: emergency
he: מקרה חרום
