Notify log (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: error
hr: greška

en: warning
hr: upozorenje

en: critical
hr: kritično

en: debug
hr: otklanjanje grešaka

en: notice
hr: napomena

en: alert
hr: uzbuna

en: emergency
hr: žurnost
