Notify log (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Development
is: Þróun

en: error
is: villa

en: warning
is: viðvörun

en: critical
is: alvarleg

en: debug
is: villuleit

en: info
is: upplýsingar

en: notice
is: tilkynning

en: alert
is: aðvörun

en: emergency
is: neyðartilfelli
