Notify log (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Development
ja: 開発

en: error
ja: エラー

en: warning
ja: 警告

en: critical
ja: 致命的

en: debug
ja: デバッグ

en: info
ja: 情報

en: notice
ja: 注意

en: alert
ja: 警戒

en: emergency
ja: 緊急
