Notify log (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: error
ka: შეცდომა

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: critical
ka: კრიტიკული

en: debug
ka: დებაგი

en: info
ka: ინფორმაცია

en: notice
ka: შენიშვნა

en: alert
ka: გაფრთხილება

en: emergency
ka: კრიტიკული შემთხვევა
