Notify log (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: error
nl: fout

en: warning
nl: waarschuwing

en: critical
nl: kritiek

en: notice
nl: mededeling

en: alert
nl: alarm

en: emergency
nl: noodgeval
