Notify log (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: warning
oc: avertiment

en: critical
oc: critic

en: debug
oc: desbugatge

en: notice
oc: notícia

en: alert
oc: alèrta

en: emergency
oc: urgéncia
